Krótki opis firmy

Firma Caartoo to zespół ekspertów IT o zaawansowanych kompetencjach programistycznych. Zajmujemy się świadczeniem zaawansowanych usług IT – outsource’ujemy wykwalifikowanych specjalistów IT lub dedykowane zespoły zajmujące się realizacją projektów.

Opis działalności

Nasz zespół jest do Twojej dyspozycji w zakresie realizacji wszytkich prac okołoprogramistycznych, których potrzebujesz. Oferujemy nie tylko prace wdrożeniowe, ale i utrzymaniowe czy rozwojowe w zakresie interesujących Cię systemów. Możesz pracować z nami nad całym projektem, podzielonym na poszczególne kamienie milowe, jak i pojedynczymi zadaniami, które zlecasz w obrębie naszego systemu.

Posiadamy szereg wypracowanych procedur gwarantujących nam bezproblemową ciągłość prac na wypadek jakichkolwiek zmian kadrowych. Pracujemy w oparciu o sprawdzone zasady, które umożlwiają nam nowoczesne podejście do realizowanych projektów – będące odpowiedzią na oczekiwania rynkowe. Nasze projekty opieramy na kompetencjach i doświadczeniu połączonych z wypracowanymi standardami projektowymi, zapewniającymi jasność działań.

Naszą przewagą konkurencyjną jest dedykowany system IT, który umożliwia nam w pełni zdalne prowadzenie projektów. Możesz korzystać z niego także samodzielnie! Wykupując abonament otrzymujesz dostęp do innowacyjnego modułu licytacyjnego zleceń programistycznych – zyskując możliwość samodzielnego udostępniania zadań i poddawania ich licytacji ekspertów skupionych wokół naszej platformy!

Dane teleadresowe
mood_bad
  • No comments yet.
  • Add a review