Wybierz rodzaj wpisu który chcesz umieścić w naszym serwisie

Jak to działa?

Bezpłatna wizytówka

Możesz umieścić w naszym katalogu całkowicie bezpłatny wpis z informacjami o Twojej firmie, stronie internetowej czy produkcie. W ofercie darmowej możesz umieścić podstawowe dane telekontaktowe, krótki opis oraz zamieścić złożoną z kilku zdjęć galerię.

Wizytówka z linkiem

Wizytówka firmy z linkiem to płatna opcja pozwalająca prócz wszystkiego co oferuje Ci wizytówka bezpłatna zamieśćić dodatkowo link do-follow do Twojej strony. Dzięki pozyskaniu wartościowego linku Twoja strona internetowa pojawi się w wynikach wyszukiwania Google na znacznie wyższym miejscu niż bez takich wartościowych linków. Konto premium ważne jest przez 12 miesięcy i po tym czasie możesz je odnowić.

Wizytówka z artykułem

Wizytówka firmy z linkiem oraz artykułem pozwala Ci nie tylko umieścić na naszej stronie Twoje dane teleadresowe oraz pozyskać link do-follow, ale także umieścić artykuł opisujący Twoja działalność bądź Twoj produkt wraz z możliwością umieszczenia w tym artykule linków do Twoich stron, produktów czy innych promowanych  przez Ciebie treści. Konto ważne jest 12 miesięcy i po tym czasie możesz je odnowić.

Artykuł sponsorowany

W naszym bezpłatnym katalogu firm jest jeszcze jedna ciekawa opcja prócz możliwości umieszczania wizytówek firm – możesz zamieścić artykuł sponsorowany na dowolny temat. Artykuł ten może posiadać dowolną ilość linków do-follow do Twoich stron internetowych i dzięki temu pomoże on w pozycjonowaniu stron Twojej firmy, Twoich produktów czy innych treści na których reklamowaniu w wyszukiwarkach Ci zależy. Konto z artykułem ważne jest 12 miesięcy i po tym okresie możesz je odnowić.